O nas

Gabinet weterynaryjny „Veticus”

powstał w roku 2011r. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która fachową obsługą przyciąga wielu klientów, zarówno zwierząt domowych jak i gospodarskich.

Aby zapewnić Państwu pomoc na jak najwyższym poziomie staramy się poszerzać zakres świadczonych usług stale podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

lek. wet. Joanna Pankowska

lek. wet. Joanna Pankowska

lek. wet. Joanna Pankowska

Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W trakcie trwania studiów ukończyłam kilka fakultetów, między innymi:

  • Fizjologia żywienia zwierząt
  • Choroby trzody chlewnej
  • Profilaktyka i prewencja wielkostadna
  • Ukończona specjalizacja- rozród zwierząt

IMG_1494078199393_1494321588805

Wyniki w nauce pozwoliły mi wyjechać na Stypendium naukowe na Uniwersytecie w Zagrzebiu w ramach wymiany naukowej studentów w programie CEEPUS.

Jednym z ciekawszych doświadczeń stały się praktyki wakacyjne w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym we Wrocławiu, gdzie miałam możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy z egzotycznymi zwierzętami: profilaktyką schorzeń, terapią i żywieniem zwierząt w ZOO.

Odbyłam dwukrotnie wolontariat w Klinice Zwierząt „Interwet”                                                     we Wrocławiu, a także praktykę w renomowanej klinice w Słupsku.

Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam procując u boku wielu znanych i szanowanych lekarzy specjalistów w kraju oraz za granicą. Dzięki zaangażowaniu i odbytym praktykom posiadłam niezbędne umiejętności, które pozwoliły mi na podjęcie samodzielnej praktyki.

Obsługa dużych gospodarstw

Obsługa dużych gospodarstw

Kolejnym, tym razem samodzielnym, przedsięwzięciem było podjęcie się prowadzenia gabinetu weterynaryjnego dla zwierząt gospodarskich, który obsługiwał stado liczące 2000 sztuk bydła oraz stado zarodowe trzody chlewnej.

.W trakcie pracy na tym stanowisku ukończyłam studia podyplomowe na Wydz. Medycyny Weterynaryjnej we    Wrocławiu –          –specjalizacja z rozrodu zwierząt.

Dyplomy

strona główna