Opinie

Opinie naszych klientów

Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest dla Państwa zaufanie do osoby, u której szukacie pomocy dla swoich podopiecznych, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze pozostawione przez Państwa.

Opinie na niezależnych portalach:

Opinie na naszej stronie:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Gabinet weterynaryjny Veticus
Average rating:  
 8 reviews
by Ditta on Gabinet weterynaryjny Veticus
super lekarze

Polecam lecznice, fachowe konkretne podejscie do zwierząt i wiele cierpliwości. Bede polecać znajomym.

by Jan on Gabinet weterynaryjny Veticus
Profesjonalne podejscia do zwierząt

Zabieg wykonany profesjonalnie. Lekarze z podejściem do zwierząt. Sprzęt na miejscu i badanie krwi. Z czystym sumieniem polecam innym właścicielom czworonogów.

by Anita on Gabinet weterynaryjny Veticus

Polecam

by Bogdan on Gabinet weterynaryjny Veticus
polecam :))

Polecam w 100% lecznice Veticus. Fachowo, trafna diagnoza, szybki powrot do zdrowia mojego psa. Już na nastepsny dzień po wizycie było widać poprawe.
Super.

by A on Gabinet weterynaryjny Veticus

Z czystym sumieniem polecam Gabinet ! Pani Asia posiada bardzo rozległą wiedzę w swoim zawodzie, dba o swoich pacjentów nawet po skończonym leczeniu. Do wszystkiego podchodzi z pełnym zaangażowaniem, jak i cierpliwością 🙂 Dostępna dla swoich pacjentów o każdej porze dnia i nocy!
Jako "trudny klient" POLECAM , dla mnie nr 1 w Szamotułach Gabinet Weterynaryjny.

by Anonymous on Gabinet weterynaryjny Veticus

Moja kotka miala robioną sterylizacje w tej lecznicy. Jestem zadowolona z operacji. Kocica bez wiekszych problemow wybudzila sie z narkozy i szybko doszla do siebie. Ślad po ranie szybko sie zagoil i miejsce to zaroslo od nowa sierscia. Polecam.

by Anonymous on Gabinet weterynaryjny Veticus

Jestem klientem i wszystkim serdecznie polecam ten gabinet. Fachowe podejście, duża wiedza i doświadczenie... Wielokrotnie już się o tym przekonałem. Zawsze na czas i z dużym poświęceniem.

by Anonymous on Gabinet weterynaryjny Veticus

Wspaniałe miejsce, profesjonalna opieka. Niezmiernie cieszymy się mając w Szamotułach gabinet z prawdziwego zdarzenia. Pani doktor nie tylko zna się na rzeczy, ale również ma bardzo dobre podejście do zwierząt! Polecamy!