Opinie

Opinie naszych klientów

Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest dla Państwa zaufanie do osoby, u której szukacie pomocy dla swoich podopiecznych, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze pozostawione przez Państwa.

Opinie na niezależnych portalach:

Opinie na naszej stronie:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Gabinet weterynaryjny Veticus
Average rating:  
 11 reviews
 by Tomi
Opinia o Veticusie

Lecznicę polecił mi sąsiad,który korzystał z usług tych weterynarzy. Nie byłem przekonany,bo przywiązałem się do swojego długoletniego lekarza.
Pojechałem na próbę. Moj pies miał problem z pęcherzem moczowym. Na miejscu wykonałem badanie krwi i moczu oraz usg. Po kilku dniach pies wyzdrowiał. Jestem zadowolony z lecznicy i wrócę tam, na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba.

 by Kasia
Lekarze z powołania

Super weterynarze z sercem, najlepsi w Szamotułach. Lecznica czysta, dobrze wyposażona, badania krwi i usg zrobiłam na jednej wizycie. I sprzęt taki, że NFZ by pozazdrościł. Będę polecać znajomym

 by Olek
Polecam lecznice

Polecam tych weterynarzy

 by Ditta
super lekarze

Polecam lecznice, fachowe konkretne podejscie do zwierząt i wiele cierpliwości. Bede polecać znajomym.

 by Jan
Profesjonalne podejscia do zwierząt

Zabieg wykonany profesjonalnie. Lekarze z podejściem do zwierząt. Sprzęt na miejscu i badanie krwi. Z czystym sumieniem polecam innym właścicielom czworonogów.

 by Anita

Polecam

 by Bogdan
polecam :))

Polecam w 100% lecznice Veticus. Fachowo, trafna diagnoza, szybki powrot do zdrowia mojego psa. Już na nastepsny dzień po wizycie było widać poprawe.
Super.

 by A

Z czystym sumieniem polecam Gabinet ! Pani Asia posiada bardzo rozległą wiedzę w swoim zawodzie, dba o swoich pacjentów nawet po skończonym leczeniu. Do wszystkiego podchodzi z pełnym zaangażowaniem, jak i cierpliwością 🙂 Dostępna dla swoich pacjentów o każdej porze dnia i nocy!
Jako "trudny klient" POLECAM , dla mnie nr 1 w Szamotułach Gabinet Weterynaryjny.

 by Anonymous

Moja kotka miala robioną sterylizacje w tej lecznicy. Jestem zadowolona z operacji. Kocica bez wiekszych problemow wybudzila sie z narkozy i szybko doszla do siebie. Ślad po ranie szybko sie zagoil i miejsce to zaroslo od nowa sierscia. Polecam.

 by Anonymous

Jestem klientem i wszystkim serdecznie polecam ten gabinet. Fachowe podejście, duża wiedza i doświadczenie... Wielokrotnie już się o tym przekonałem. Zawsze na czas i z dużym poświęceniem.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»