Opinie

Opinie naszych klientów

Ponieważ rozumiemy, jak ważne jest dla Państwa zaufanie do osoby, u której szukacie pomocy dla swoich podopiecznych, zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów. Będziemy również wdzięczni za wszelkie komentarze pozostawione przez Państwa.

Opinie na niezależnych portalach:

Opinie na naszej stronie:

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Gabinet weterynaryjny Veticus
Average rating:  
 11 reviews
by Tomi on Gabinet weterynaryjny Veticus
Opinia o Veticusie

Lecznicę polecił mi sąsiad,który korzystał z usług tych weterynarzy. Nie byłem przekonany,bo przywiązałem się do swojego długoletniego lekarza.
Pojechałem na próbę. Moj pies miał problem z pęcherzem moczowym. Na miejscu wykonałem badanie krwi i moczu oraz usg. Po kilku dniach pies wyzdrowiał. Jestem zadowolony z lecznicy i wrócę tam, na pewno jeśli zajdzie taka potrzeba.

by Kasia on Gabinet weterynaryjny Veticus
Lekarze z powołania

Super weterynarze z sercem, najlepsi w Szamotułach. Lecznica czysta, dobrze wyposażona, badania krwi i usg zrobiłam na jednej wizycie. I sprzęt taki, że NFZ by pozazdrościł. Będę polecać znajomym

by Olek on Gabinet weterynaryjny Veticus
Polecam lecznice

Polecam tych weterynarzy

by Ditta on Gabinet weterynaryjny Veticus
super lekarze

Polecam lecznice, fachowe konkretne podejscie do zwierząt i wiele cierpliwości. Bede polecać znajomym.

by Jan on Gabinet weterynaryjny Veticus
Profesjonalne podejscia do zwierząt

Zabieg wykonany profesjonalnie. Lekarze z podejściem do zwierząt. Sprzęt na miejscu i badanie krwi. Z czystym sumieniem polecam innym właścicielom czworonogów.

by Anita on Gabinet weterynaryjny Veticus

Polecam

by Bogdan on Gabinet weterynaryjny Veticus
polecam :))

Polecam w 100% lecznice Veticus. Fachowo, trafna diagnoza, szybki powrot do zdrowia mojego psa. Już na nastepsny dzień po wizycie było widać poprawe.
Super.

by A on Gabinet weterynaryjny Veticus

Z czystym sumieniem polecam Gabinet ! Pani Asia posiada bardzo rozległą wiedzę w swoim zawodzie, dba o swoich pacjentów nawet po skończonym leczeniu. Do wszystkiego podchodzi z pełnym zaangażowaniem, jak i cierpliwością 🙂 Dostępna dla swoich pacjentów o każdej porze dnia i nocy!
Jako "trudny klient" POLECAM , dla mnie nr 1 w Szamotułach Gabinet Weterynaryjny.

by Anonymous on Gabinet weterynaryjny Veticus

Moja kotka miala robioną sterylizacje w tej lecznicy. Jestem zadowolona z operacji. Kocica bez wiekszych problemow wybudzila sie z narkozy i szybko doszla do siebie. Ślad po ranie szybko sie zagoil i miejsce to zaroslo od nowa sierscia. Polecam.

by Anonymous on Gabinet weterynaryjny Veticus

Jestem klientem i wszystkim serdecznie polecam ten gabinet. Fachowe podejście, duża wiedza i doświadczenie... Wielokrotnie już się o tym przekonałem. Zawsze na czas i z dużym poświęceniem.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»